ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΚΑ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ

Η εταιρεία ΑΦΟΙ ΣΙΑΚΑΝΔΑΡΗ ΕΠΕ, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες στην Ελλάδα στο χώρο της Ανακύκλωσης, αναζητά άτομο για την στελέχωση του τμήματος των Πωλήσεων.

Κύρια καθήκοντα:

  • Διαχείριση και ανάπτυξη του υφιστάμενου πελατολογίου
  • Αναζήτηση δυνητικών πελατών με σκοπό την διεύρυνση του πελατολογίου
  • Διερεύνησή των αναγκών των πελατών και προσφορά ολοκληρωμένων λύσεων
  • Συνεχή υποστήριξη των πελατών και επίλυση προβλημάτων
  • Παρακολούθηση των συνθηκών και τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Οικονομίας ή Διοίκησης επιχειρήσεων
  • 5ετη προυπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλή γνώση MS OFFICE και ERP
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (γραπτό και προφορικό λόγο)
  • Δυναμική προσωπικότητα, εργατικότητα, συνέπεια, επαγγελματισμός, ομαδικότητα
  • Άριστες διαπραγματευτικές, επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Προσανατολισμό στο αποτέλεσμα
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερή και πλήρη απασχόληση
  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (ανάλογο προσόντων και εμπειρίας)
  • Σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία

Υπεύθυνη Τμήματος Ανθρώπινου Δυναμικού : Τζαφέρου Εύη

τηλ επικοινωνίας :  2262058211